Де працюють наші випускники

 Після закінчення навчання випускники кафедри досягають значних кар'єрних вершин в різних газузях промисловості, науковій та громадській діяльності. Формуються навіть цілі династії випускників.

 

 

      Зразкова династія-сім'я інженерів-промтеплоенергетиків - випускників кафедри промислової теплоенергетики, які отримали дипломи з відзнакою. 

   - Ігор Михайлович Ляшенко, випускник 1984 року

   - Оксана Юріївна Ляшенко, випускник 1984 року

   - Олександр Ігорович Ляшенко, випускник 2010 року

      Ігор Миколайович пройшов виробничий шлях від інженера теплотехнічного цеху "Укрпроменергоналадки" (1984-2000 роки) до власника та генерального директора ТОВ "Теплоком" (з 2002 року по сьогодні).

      З 1992 року Ігор Миколайович - почесний член кафедри теплоенергетики та холодильної техніки нашого університету.

     Оксана Юріївна працює заступником начальника конструктурського відділу ТОВ "Теплоком"  

      ТОВ "Теплоком" розробляє та впроваджує сучасні теплотехнологічні схеми, виготовляє енергоефективне обладнання для цукрових заводів, також пропонує своїми партнерам послуги з проектування, інженірингу і монтажу обладнання та автоматизації технологічних процесів. 

      Географія діяльності ТОВ "Теплоком" охоплює Україну, Росію, Литву, Словаччину, Угорщину.

      Для реалізації проектів "під ключ" ТОВ "Теплоком" виготовляє обладнання на майданчиках в Україні та закордоном, зокрема на заснованому в 2012 році машинобудівному заводі в Угорщині.

  Династія Закревських

Закревський АнатолійВасильович, інженер-промтеплоенергетик випуску 1979 р.

Трудовий шлях: ТЕЦ-5; ТЕЦ-6; філіал «Енергоналадка» ПАТ «Київенерго» - машиніст енергоблоку 300 МВт (1979-1992 рр).;  Хлібокомбінат №6 ПАТ «Київхліб» - Головний енергетик (1992-1995 рр);

  З 1995 р. до сьогодні – Головний енергетик  ПрАТ «Оболонь»

Закревський Василь Анатолійович, магістр з теплоенергетики випуску 2006р.

Трудовий шлях:  СВП «Енергозбут» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» -  інженер-інспектор центру технічного аудиту (2006-2008р.р.); філіал «Енергоналадка» ПАТ «Київенерго»- Інженер з налагодження котлотурбінногообладнання (2008-2010 рр.); СВП «Контроль та діагностика» ПАТ «Київенерго»- Заступник начальника цеху (2010-2014рр).; ПАТ «Київхліб» - Головний енергетик (2014-2015 рр);.

З 2015 р. до сьогодні – Начальник відділу з енергобалансів Департаменту з технічного аудиту та енергобалансів СВП «Теплові мережі» ПАТ «Київенерго»

Закревський Костянтин Анатолійович, магістр з теплоенергетики випуску 2013 р.

Трудовий шлях:  ТОВ «НВП «Енерготехнологія» - Інженер-проектувальник (2012-2016 рр.);

З 2016 р. до сьогодні -  Інженер-теплотехнік ТОВ «Київ Грін Енерджі»

«Навчання на кафедрі теплоенергетики та холодильної техніки, а також постійне професійне та дружнє спілкування з колективом кафедри дозволили реалізувати як професійні, так і суспільні можливості кожного з нас. Колектив кафедри не перериває зв’язок з випускниками кафедри, надаючи допомогу в професійному та кар’єрному зростанні»

Бобрівник.jpg   Династія Бобрівників-Кікоть-Зайців

          Вибір професії - це «друге народження людини». Адже від того, наскільки правильно обраний життєвий шлях, залежить суспільна цінність людини, його місце серед інших людей, задоволеність роботою, здоров'я, радість і щастя. Скільки існує професій, стільки і династій. Яких тільки династій не існує!

         Це і вчителі, артисти, лікарі, інженери ... У чому ж суть того, що багато членів сім'ї вибирають одну і ту ж професію? Династія енергетиків - це особлива тема, так як при роботі в сфері енергетики необхідно отримати масу специфічних знань і навичок. Енергетичний сектор зараз є рушійною силою економіки будь-якої держави. Очевидно, що весь технологічний прогрес, зростання виробництва в промисловості і сільському господарстві, в транспортному секторі став можливий, завдяки надійним постачанням сучасних джерел енергії. 

Георгій Дем'янович Бобрівник розумів, що за енергетикою стоїть майбутнє, тому в  1959 році обрав для вступу механічний (теплоенергетичний)  факультет КТІПХ. У 1960-х рр. КТІХП міцно утримував позиції провідного вищого навчального закладу з підготовки кадрів для харчової промисловості не лише в Україні, а й на теренах СРСР. Будучи студентом зустрів свою майбутню дружину Ольгу Григорівну Заєць, теж студентку КТІХП, але вечірнього відділення факультету хлібопекарного, кондитерського та макаронного виробництва. За свій трудовий шлях Георгій Дем'янович побував на Кубі, де працював в Міністерстві цукрової промисловості Республіки Куба, ділився досвідом зі своїми колегами, спроектував обладнання для більш 30 ТЕЦ цукрових заводів. Пропрацював в галузі 46 років до 2004 року.

Його старша дочка Олена Георгіївна Бобрівник вирішила продовжити сімейну традицію батька і також вибрала енергетичний факультет КТІХП у 1982 році. ЇЇ чоловіком став Віктор Анатолійович Кікоть, що був теж студентом   енергетичного факультету. Трудову діяльність Олена Георгіївна розпочала інженером з проектування нових та реконструкції діючих котельних м’ясокомбінатів  та молокозаводів в «Укрдіпром’ясомолпром».  Більше 15 років працює на державній службі, має відзнаки за державну службу.

Його зять Кікоть Віктор Анатолійович після закінчення інституту працював старшим інженером відділу головного енергетика на Київському заводі медичних препаратів, потім 7 років пропрацював в бізнесі та повернувся в енергетику і вже більше 15 років працює в Національній комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг. Має почесне звання «Відмінник енергетики»,  відомчу відзнаку від Національної комісії та відзнаки за державну службу.

Олена Георгіївна та Віктор Анатолійович мають двох доньок. Обидві вони також обрали для себета отримати знання в Національному університеті харчових технологій. Старша донька- Катерина Вікторівна закінчила університет у 2009 році. Більше шести років пропрацювала в енергетичній компанії ПАТ «Київенерго».  Зараз працює експертом в енергетичному секторі Офісу ефективного регулювання (BRDO). Меньша донька-Наталія Вікторівна закінчила університет у 2012 році, наразі здобуває другу освіту в Національному університеті ім. Т.Г. Шевченка.

Онук Георгія Дям'яновича та син меньшої доньки Олексій  теж обрав для вступу Національний університет харчових технологій, проте іншу спеціальність.

Діти племінника Ольги Григорівни теж обрали для себеенергетичний факультет. Заєць Юрій Олексійович закінчив навчання в 2007 році і після закінчення університету працює в компанії «Київобленерго», а Заєць Евгеній Олексійович, який закінчив навчання в 2014 році, працює в ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» на Дарницькій ТЕЦ.

Наразі Георій Дем'янович мріє, що в майбутньому його правнуки також здобудуть освіту у НУХТі, адже саме цей заклад дав йому найдорожче - професію та сім’ю.

 

Гаврилюк.png    Гаврилюк Олена Володимирівна

     Народилася 16 січня1966 року. У 1988 закінчила енергетичний факультет КТІХП і отримала кваліфікацію інженера-теплоенергетика. У 1995 роців Міжгалузевому інституті післядипломної освіти отримала другу вищу освіту і кваліфікацію економіста-правознавця.

    Після закінчення навчання у КТІХП працювала на посаді інженера-теплоенергетика в інституті «Південзахіддіпрохарчопром». Отримавши другу вищу освіту перейшла на державну службу, під час якої успішно використовує знання за обома кваліфікаціями. Обіймала посади: заступника директора Департаменту правової експертизи міжнародних договорів Міністерства юстиції України; заступника начальника управління з питань європейської інтеграції Департаменту економічної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України; начальника юридичного управління, члена Національної комісії регулювання електроенергетики України; провідного експерта з питань енергетики Українського центру економічних і політичних досліджень ім. О. Разумкова; директора Департаменту державного регулювання, заступник Міністра Міністерства з питань житлово-комунального господарства; експерта-консультанта голови Комітету з підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Верховної Ради України.

  Зараз Олена Володимирівна обіймає посаду заступника директора дирекції із закупівель ядерного палива та регулювання зовнішньоекономічної діяльності ДП «НАЕК Енергоатом».

    Має 3 ранг державного службовця. Нагороджена державними нагородами: Почесною грамота Кабінету Міністрів України; нагрудним знаком "Державна служба України "За сумлінну працю"; нагрудним знаком «Почесний працівник житлово-комунального господарства» ІІ ступеня, відомчою заохочувальною відзнакою НКРЕ України «За заслуги».

        Олена Володимирівна шанує рідну кафедру і цінує знання, отримані нею під час навчання в інституті.

 

Кукушкін.JPG     Кукушкін Вячеслав Сергійович

Інженер-промтеплоенергетик керівник Служби Генерального директора ПрАТ "Оболонь"

Навчався 1982 - 1987р.р.
Працював в цукровій промисловості старшим теплотехніком, головним інженером цукрового заводу. Займався проектною діяльністю: працював інженером-проектувальником, головним інженером проектів, згодом - директором проектної організації. 
Деякий час займався викладацькою діяльністю, також керував Службою ремонтів ФТРМ АК "Київенерго".
В ПрАТ "Оболонь" займався проектною діяльністю, працював директором з
капітального будівництва, на сьогодні - керівник Служби генерального директора.

"Дякуючи отриманим знанням та компетенціям я в своїй трудовій діяльності випробував, напевне, всі напрямки діяльності, про які бажав і про які навіть і не мріяв. 
Щиро вдячний всім викладачам кафедри теплоенергетики та холодильної техніки за їхні старання навчити, а не просто викласти
матеріал, за відношення до нас як до своїх дітей, братів чи сестер.
Низький уклін Вам !"

З повагою
В. Кукушкін

 

 Щуцький1.jpg    Щуцький Ігор Валентинович

       Народився 1 березня 1966 року у м. Києві. У 1983 році поступив до КТІХП для навчання за спеціальністю «Промислова теплоенергетика», яке закінчив в 1990 році, одержавши диплом з відзнакою і кваліфікацію інженера-теплоенергетика. В період навчання 2 роки служив в армії.

      Після закінчення КТІХП в 1990-1992 рр. працював на підприємстві «Укрцукортехенергоремонт» і навчався в аспірантурі. З 1993 року і дотепер є Генеральним директором компанії «Виробнича Група «Техінсервіс» та є її засновником.

     ВГ «Техінсервіс» – провідна інжинірингова і машинобудівна компанія з головним офісом у м. Києві. Заснована в 1993 році для розробки і впровадження комплексних виробничих проектів для різних галузей промисловості. Зокрема, вона виробляє обладнання для цукрової та спиртової промисловості, успішно реалізує проекти по виробництву біопалива. Компанія володіє власною науково-експериментальною базою, конструкторським бюро і машинобудівним заводом. До складу Групи також входить підрозділ Techinservice Intelligence, який займається розробкою та впровадженням інтегрованих рішень у сфері автоматизації технологічних процесів і виробництв, а також автоматизації і диспетчеризації будівель та інфраструктурних об’єктів. За роки існування ВГ «Техінсервіс» здійснила понад 250 успішних проектів різного масштабу в Україні, і в зарубіжних країнах – в Алжирі, Вірменії, Білорусі, Болгарії, Угорщині, Німеччині, Латвії, Литві, Польщі, Росії, Сербії, Словаччині, Чехії. Своїми досягненнями компанія зобов’язана наполегливій праці і таланту свого керівника – І.В. Щуцького.

        Ігор Валентинович одружений, виховує 3-х дітей. Хобі: музика (він чудовий піаніст!) і авіація, якою захопився у 2006 р. Він – віце-президент Федерації літакового спорту України, член збірної команди України з літакового спорту. Освоїв такі типи літаків: Як-52, Як-55, Су-31М, Extra-330SC, Extra-300LP. Майстер спорту України з літакового спорту, чемпіон України в класі Як-52 в 2010 р. Більше 500 годин нальоту, з яких понад 350 годин – на вищий пілотаж.

        Ігор Валентинович ніколи не забуває свою alma mater, шанує і допомагає її студентам, за що був нагороджений пам’ятною відзнакою з нагоди 130-річчя НУХТ

 

 image-0-02-01-8b1f36ed16b55a122f9868ffa60842d7d3cdad431ce5f54630d4b6eac4ff861d-V.jpg  Гаврилюк Сергій Володимирович

        Роки навчання: 1994-1999
З 1999 працюю в АК "Київенерго" філіалі "Теплові розподільчих мережі"
Трудовий шлях: майстер експлуатаційної дільниці, старший майстер експлуатаційної дільниці, начальник аварійно-відновлювальні служби, головний інженер управління теплових розподільчих мереж, начальник управління теплових розподільчих мереж. 
З 2013 року після реорганізації в підрозділах компанії: працюю ПАТ "Київенерго" СВП "Київські теплові мережі" РТМ "Поділ"
на посаді заступника головного інженера  району з ремонту.
 "Основне, що мені дало навчання на кафедрі теплоенергетики та холодильної техніки - фундаментальну базу для подальшого розвитку та професійного зростання. Хочу подякувати колективу кафедри, своїм співучням та друзям за чудові та плідні роки навчання".
 

              Вакуленко.jpg                       Вакуленко1.jpg

   Валерій Миколайович Вакуленко                       Артем Вакуленко

      Валерій Миколайович Вакуленко випускник-теплоенергетик 1986 р. - засновник та директор ТОВ будівельно-інжинірингова компанія "Прима терм".

      Артем Вакуленко випускник-теплоенергетик 2008 р - засновник та директор компанії «Прима Трейдінг», що  заснована інженерами в галузі організації та управління енергетичних систем, та спеціалізується на покращенні енергоефективності підприємств в Україні і впровадженні нових технологій в пароконденсатних системах. Організація Прима Трейдінг  є представником багатьох європейських виробників енергетичного обладнання та визнається іноземними партнерами як лідер даної галузі на території  України.  

          На підприємстві працевлаштовані 4 випускники кафедри теплоенергетики та холодильної техніки, яка дала нам безцінні знання і змогу реалізувати себе працюючи на благо нашої держави.

tel / fax: +38 (044) 353-55-52                                 
 mob. +38 (067) 240-37-11
 
фото.jpg   Булавіна Олена Володимирівна
 
Начальник управління виробничо-технічного ТОВ будівельно-інжинірингова компанія "Прима терм"

 

 pryadko  Прядко Микола Олексійович

Професор, доктор технічних наук . Завідувач кафедри теплоенергетики та холодильної техніки з 1986 року по 2016. М.О. В 1954 році вступив до Київського технологічного інституту харчової промисловості на механічний факультет для навчання за спеціальністю "Промислова теплоенергетика", яке завершив в 1960 році і одержав диплом з відзнакою інженерапромтепло енергетика. З 1978 по 1982 рік М.О.Прядко працював деканом новоутвореного енергетичного факультету КТІХП. Під науковим керівництвом М.О.Прядка і проф. Н.Ю.Тобілевича виконано комплекс робіт з дослідження процесів теплообміну, гідродинаміки при кипінні і конденсації в робочих каналах однопрохідних випарних апаратів (ОВА) та накипеутворення на моделях ОВА 4-х гідравлічних схем при їх роботі на реальних середовищах випарних установок. В 1986 році М.О.Прядко захистив докторську дисертацію на тему " Удосконалення теплообмінних апаратів і установок харчової промисловості" (науковий консультант проф. Н.Ю.Тобілевич). В 1988 році М.О.Прядку присвоєне вчене звання професора. З 1987 року працював на посаді проректора КТІХП з наукової роботи, з 1991 р. по 1996 р. – проректора з навчально-виховної роботи, з 1996 р. по 1999 р. – проректора з навчально-виховної та наукової роботи, з 1999 р. по 2001 р. – проректора з навчально-виховної роботи. З 1986 р. М.О.Прядко завідує кафедрою промислової теплоенергетики, а з 2001 року і по 2015 – кафедрою теплоенергетики та холодильної техніки НУХТ. За ініціативою М.О.Прядка при кафедрі промислової теплоенергетики створено науково-виробниче підприємство "Енерготехнологія" та "Інститут проблем енергетики в харчовій промисловості". М.О.Прядко є співавтором монографії "Физико-химические процессы сахарного производства" та навчальних посібників "Теплове господарство цукрових заводів", "Теплові мережі" і "Основи теплотехнології цукрового виробництва". В 1991 році М.О.Прядка обрано академіком Академії Інженерних Наук України. В 1998 році М.О.Прядку присвоєне почесне звання "Заслужений діяч науки і техніки України". В цьому ж році йому разом з групою вчених університету за "Цикл праць з наукового обґрунтування, розроблення та впровадження ресурсозберігаючих технологій та апаратури для ректифікації спирту" присуджена Державна премія України в галузі науки і техніки. М.О.Прядко з 1976 року був членом спеціалізованої вченої ради з захисту кандидатських дисертацій зі спеціальності "Промислова теплоенергетика", а з 1994 року по даний час є головою спеціалізованої вченої ради, що здійснює державну атестацію кандидатських дисертацій зі спеціальностей "Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика" та "Автоматизація технологічних процесів та виробництв". Крім того він є членом спеціалізованої вченої ради, що здійснює державну атестацію докторських дисертацій зі спеціальності "Процеси й обладнання харчових, мікробіологічних і фармацевтичних виробництв". В 1974, 1979, 1984, 1990 роках М.О.Прядко перебував у відрядженні в Республіці Куба згідно планів навчально-наукового співробітництва між вищими навчальними закладами СРСР і Республіки Куба, а в 1976-1977 роках працював за контрактом в Центральному Університеті Лас Вільяс. Керував науковою роботою трьох кубинських викладачів. М.О.Прядко є автором 180 друкованих праць, з них 24 авторських свідоцтв та патентів. Під керівництвом М.О.Прядко виконано і захищено 9 кандидатських дисертацій, в тому числі 3 в Республіці Куба.

  Кукота Юрій Павлович

Народився 11 жовтня 1936 року в м.Запоріжжя. У 1961 році закінчив КТІХП, отримавши диплом інженера промтеплоенергетика з відзнакою. У тому ж році вступив до аспірантури Інституту теплоенергетики АН УРСР, після закінчення якої у 1964 році продовжив науковотехнічну діяльність у цьому ж інституті (згодом – ІТТФ НАНУ) на посадах старшого наукового співробітника, завідувача лабораторією плазмових процесів. У 1969 році захистив кандидатську дисертацію, а в 1988 році – докторську. Основні напрямки діяльності полягали у дослідженні і розробці систем теплового і аеродинамічного захисту високотемпературного обладнання (плазмогенеруючих пристроїв і плазмовикористовуючої апаратури, МГДгенераторів та МГДпристроїв, плазмохімічних реакторів, плазмовометалургійних печей); у розв'язанні проблеми електротермічної переробки радіоактивних відходів атомних електростанцій України. З 2000 року працює в Інституті вугільних технологій НАН та Мінпаливенерго України на посаді провідного наукового співробітника, очолюючи напрям плазмового запалювання і термохімічної підготовки пиловугільних сумішей перед їх факельним спалюванням в потужних котлоагрегатах типу ТПП210А Придніпровської та Трипільської ТЕС. Творчий доробок налічує більше 100 публікації, винаходів і патентів. Нагороджений урядовими медалями і відзнаками, Почесними грамотами і дипломами, неодноразово премійований Президією НАНУ та Міністерством освіти і науки України.

 

Сделано в ECHO