Захист бакалаврських дипломних проектів

Розпочалось "гаряча" пора для студентів - сесія, а особливо вона спекотна для випускників 4-го курсу, адже для них це захист дипломних проектів.

Викладачі кафедри щиро вітають студентів, що вже захистили проекти, та бажають успіху студентам, що ще готуються до захисту!

Вихід на фінішну пряму

Вітаємо наших вельмишановних колег з успішним заслуховуванням їх дисертаційних робіт на науковому семінарі кафедри ТЕХТ.

05.06.19 р. на кафедрі ТЕХТ відбувся науковий семінар, на якому члени кафедри та наші поважні гості заслухали результати дисертаційних робіт:

  • к.т.н., доцента Петренка Валентина Петровича – дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.14.06 «Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика» на тему: «Теплогідродинамічні процеси в низхідних кільцевих паро-рідинних потоках розчинів з розвинутою хвильовою структурою під час пароутворення»,
  • та асистента кафедри Грищенка Романа Володимировича – дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.14.06 «Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика» на тему: «Динаміка танення льоду в елементах акумуляторів теплової енергії систем охолодження та кондиціювання повітря».

В обговорені робіт жваву участь приймали наші гості з м. Одеса: д.т.н., професор, завідувач кафедри холодильних установок і кондиціювання повітря Одеської національної академії харчових технологій, Інститут холоду, кріотехнології і екоенергетики ім. В.С.Мартиновськог, президент Міжнародної академії холоду (Українське відділення) Хмельнюк Михайло Георгійович, та д.т.н., професор, завідувач кафедри теплоенергетики та трубопровідного транспорту енергоносіїв Одеської національної академії харчових технологій, Інститут холоду, кріотехнології і екоенергетики ім. В.С.Мартиновськог Тітлов Олександр Сергійович.

Бажаємо нашим здобувачам найшвидшого легкого та приємного захисту їх НАУКОВИХ робіт.

УСПІХІВ!!!

Викладачі кафедри стали членами Міжнародної академії холоду

В рамках наукового семінару, що відбувся на кафедрі ТЕХТ 05.06.19 р., д.т.н., професор, завідувач кафедри холодильних установок і кондиціонування повітря Інституту холоду, кріотехнологій та екоенергетики ім. В.С. Мартиновського, президент Міжнародної академії холоду (Українське відділення) Хмельнюк Михайло Георгійович під бурхливі оплески колег вручив к.т.н., доценту кафедри ТЕХТ Пилипенку Олексію Юрійовичу посвідчення та диплом члена-кореспондента Міжнародної академії холоду, а асистенту кафедри ТЕХТ Грищенку Роману Володимировичу посвідчення та диплом академічного радника Міжнародної академії холоду. 

Сердечно вітаємо наших колег з високими та почесними званнями!!!

 

Викладачі кафедри ТЕХТ НУХТ відвідали"ХОЛОДИЛЬЩИКІВ" Мінська

20 травня 2019 року делегація від Всеукраїнської громадської організації «Спілка холодильщиків України» у складі викладачів кафедри ТЕХТ ННІТІ ім. акад. І.С. Гулого НУХТ доц. Возного Валерія Федоровіча, доц. Пилипенка Олексія Юрійовича, ас. Грищенка Романа Володимировича відвідала м. Мінськ Республіки Білорусь.

В ході візиту наші викладачі ознайомилися з навчальними лабораторіями та методикою навчання студентів «холодильщиків» (мехатроніків) у Мінському державному механіко-технологічному професійно-технічному коледжі та на кафедрі Низькотемпературної техніки факультету Технологій управління і гуманітаризації Білоруського Національного Технічного Університету.

Окрім того, наша делегація ознайомилася з принципами роботи та завданнями Асоціації Підприємств Індустрії Мікроклімату і Холоду. Дуже зацікавив той факт, що заклади освіти тісно співпрацюють з асоціацією в сфері підготовки висококваліфікованих спеціалістів з холодильної техніки та їх майбутнім працевлаштуванням.

Щиро дякуємо Асоціації в особі директора Бамбізи Александра Григоровича за теплий прийом та чудову нагоду ознайомитись з досягненнями Білоруських колег.

 

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

 22-24 квітня 2019 року в Одеській Національній Академії Харчових Технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з галу знань 14 «Електрична інженерія» зі спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування» («Холодильні машини і установки»).
Команди бакалаврів та магістрів прибули до сонячного міста Одеси в гарному гуморі за сприяння чудової південної погоди.
Відкриття олімпіади пройшло в теплій дружній обстановці після якого студенти всіх ВНЗ розійшлися по аудиторіям написання робіт.
Наступного дня (24.04.19 р.) на урочистому врученні дипломів були нагородженні студенти кафедри ТЕХТ НУХТ:
• Приходько Олександр Сергійович - Диплом другого ступеня за зайняте 2-ге місце серед студентів СВО «магістр»,
• Євтєєв Іван Андрійович - Грамота за високий рівень знань при вирішенні теоретичних конкурсних завдань серед студентів СВО «магістр»,
• Жила Євгеній Максимович - Грамота за високий рівень знань при вирішенні теоретичних конкурсних завдань серед студентів СВО «бакалавр».
Нажаль не всі студенти змогли взяти учать у нагородженні, тому вручення грамот та подарунків відбулося на кафедрі ТЕХТ НУХТ.
Оргкомітет олімпіади також відзначив і викладачів які готували команди студентів до участі в інтелектуальному змаганні.

Освітній форум «Рік до ЗНО»

21.04.2019 в дуже теплій атмосфері освітнього форуму «Рік до ЗНО», відбулося спілкування завідувача кафедри ТЕХТ НУХТ Василенка Сергія Михайловича з майбутніми абітурієнтами та їх батьками.
Щиро дякуємо нашому партнеру навчальному центру «ЯвКурсі» за надану чудову можливість.

Сделано в ECHO