Проектування холодильного обладнання в ANSYS

11.10.2017 на кафедрі відбувся науковий семінар, на якому випускник нашої кафедри Ковтун Дмитро представив доповідь про особливості сучасного проектування холодильного торгівельного обладнання в середовищі ANSYS.

Продовжити

Проходження практики магістрів в Інституті технічної теплофізики НАН України

Під-час проходження практики студенти ознайомились з сучасним теплонасосним обладнанням, сонячними колекторами та панелями, що використовуються в системах опалення.

Були проведені семінари в енергоефективному будинку, де студенти мали можливість не лише теоретично вивчити, а й практично побачити обладнання від початку монтажних робіт до його роботи в загальній системі теплопостачання. 

Продовжити

Конференція "Теплові насоси. Сонячні колектори. Практичне застосування"

28.09.10 відбулась конференція, де обговорювались питання практичного застосування теплових насосів та сонячних колекторів.

Після виступу технічного директора компанії "Неотепло" та обговорення доповіді була проведена екскурсія в робочу котельню АЗС ОККО (приміщення опалюється та охолоджується грунтовим тепловим насосом).

Пожежа НУХТ Пожар НУПТ

Вчора відбулась пожежа в корпусі Ж на 7-му поверсі Національного університету харчових технологій.

Завдяки мужності пожежників вдалось врятувати професора та ліквідувати вогонь.

Світлина від Artem Ilyin.
Світлина від Artem Ilyin.
Світлина від Artem Ilyin.
 

В Киеве на улице Владимирской произошел пожар в здании Института пищевых технологи

Продовжити

7-й Міжнародний науковий форум молоді "Litteris et Artibus"!

Ми раді повідомити Вам, що 23-25 ​​листопада 2017 року у Національному університеті "Львівська політехніка" (Львів, Україна) відбудеться 7-й Міжнародний науковий форум молоді "Litteris et Artibus"!

Продовжити

Привітання з Днем знань

День знань 

1 вересня наш колектив відзначав День знань традиційною посвятою першокурсників у студенти Національного університету харчових технологій. У актовій залі університету зібралися першокурсники, їх батьки, студенти старших курсів, адміністрація й викладачі, роботодавці.

Присутніх тепло привітав ректор університету Анатолій Українець. Він розповів про можливості, що відкриває перед першокурсниками вступ до нашого вишу, адже ректоратом створені всі умови і для здобуття якісної освіти, і для всебічного розвитку студентів. Ректор закликав нове університетське поповнення віддати належне вивченню іноземних мов, вести здоровий образ життя, не втратити жодної можливості для саморозвитку, а також побажав успішного навчання й цікавого насиченого студентського життя. «Хто хоче бути успішним, той буде навчатися!», – резюмував він.

До привітань долучився й передав напутні слова, благословення і молитовну підтримку від Патріарха всієї України-Русі Філарета доктор церковно-історичних наук, професор, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри церковної історії Київської православної богословської академії, протоієрей Віталій Клос. Гість поздоровив першокурсників зі вступом до потужного вищого навчального закладу, широко знаного у нашій країні й за її межами як провідний навчальний і науковий центр. «Кожна людина є творцем – своєї долі, долі своєї сім’ї, долі своєї країни», –  зазначив він, і наголосив, що саме молоді творити нову Україну, і слід усвідомлювати свою відповідальність й робити все залежне, перш за все старанно вчитися, щоб вибудувати достойне майбуття для нашої Батьківщини.

Продовжити

Сделано в ECHO