Привітання ветирана

14.05.18р. на запрошення кафедри нас відвідав бувший ведучий співробітник кафедри, один з фундаторів спеціальності «Холодильні техніка та технології», ветеран Другої Світової Війни, к.т.н., доц. Гоштовт В'ячеславІванович.

Сучасні співробітники кафедри радо вітали В’ячеслава Івановича. Багато співробітників кафедри завдячують В’ячеславу Івановичу тим що Він відкрив захоплюючий світ штучного холоду, створював лабораторне та навчальне обладнання кафедри.

Ветерану було приємно бачити що ще й досі вдосконалюється обладнання до створення якого Він доклав руки.

Незважаючи на свій більш-ніж поважний вік – 89 років, В’ячеслав Іванович цікавиться новинками холодильної технології, в курсі новітніх досягнень даної галузі.

Особливо приємно було ветеранові побачити своїх учнів, серед яких Форсюк Андрій Васильович, Масліков Максим Михайлович, Пилипенко Олексій Юрійович які гідно продовжують справу В’ячеслава Івановича.

  Колеги тепло вітали ветерана, зичили свою повагу та довгих років активного життя.

22

Вітаємо НАШИХ переможців Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 142 «Холодильні машини і установки»

001002003004005006

24-26 квітня 2018 року відбувся ІІ-й тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 142 «Холодильні машини і установки». Олімпіаду приймала Одеська національна академія харчових технологій, факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки (сонячне місто Одеса). Серед учасників були і студенти кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Національного університету харчових технологій. 26 квітня переможці та призери олімпіади отримали почесні грамоти та нагороди.

1

Цього року в рамках другого етапу олімпіади взяли участь близько 70 студентів з різних університетів України.

34

Традиційно олімпіада проводилася у двох категоріях: для студентів 4 курсу навчання (бакалаври 142 «Енергетичне машинобудування») та студентів 5 курсу навчання (магістри 142 «Холодильні машини і установки»). Протягом трьох годин студенти змагалися у розв'язанні унікальних задач, які викладачі кафедри холодильних установок та кондиціювання повітря (ОНАХТ) кожного року готують саме до цієї події. Після завершення змагань усі роботи учасників були ретельно перевірені та проаналізовані журі олімпіади. В результаті наші студенти здобули два диплома другого ступеня: Стороженко Василь Миколайович (142 «Холодильні машини і установки» категорія магістри), Троц Руслан В’ячеславович (142 «Енергетичне машинобудування» категорія бакалаври). Під час нагородження переможців були присутніми також викладачі кафедри ТЕХТ : Засядько Ярослав Іванович, Возний Валерій Федорович, Грищенко Роман Володимирович.

789

На урочистому засіданні голова оргкомітету олімпіади проректор Одеської академії харчових технологій Ф.А.Трішин вручав почесні грамоти та нагороди призерам і переможцям. Він привітав лауреатів і побажав їм нових творчих злетів та успіхів у подальших змаганнях, а також у науковій роботі. Окрім того, переможцям були вручені подарунки та дипломи від представників бізнесу:

Миколи Прокопенка – координатора навчальних програм ТОВ «Данфосс», інженер технічної підтримки відділу «Холодильних машин і установок»),

101112

Володимира Грінько – CEOEUROCOOLLTD,

Антона Корнієнка – офіційного представника компанії ThermofinGmbH, випускника кафедри ТЕХТ.

131416

Щиро Вітаємо наших хлопців з перемогою!!!

Викладач кафедри - учасник міжнародного проекту GEF-UNIDO

 11 квітня 2018 року у м.Києві відбувся семінар з енергозбереження, організований у рамках міжнародного проекту GEF-UNIDO "Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України". 

Доповідачі окреслювали різні аспекти впровадження енергозбережних технологій, наводили приклади реальних проектів з їх впровадження на харчових та інших підприємствах.

На семінарі був презентований путівник "Енергоефективність та використання відновлюваних джерел енергії на підприємствах агро-харчової промисловості", складений доцентом кафедри теплоенергетики та холодильної техніки НУХТ М.М.Масліковим. У путівнику детально описані енергозбережні технології, рекомендовані етапи їх впровадження на харчових підприємствах, приділено увагу методам та обладнанню, що необхідні для цього.

Видання, що може стати у нагоді фахівцям з енергозбереження, працівникам харчових підприємств, студентам, отримало схвальні відгуки учасників семінару.
 

Зі святом Великодня!

Шановні абітурієнти, студенти, випускники та викладачі

щиро вітаємо Вас з Великодніми Святами!

Бажаємо Вам здоров’я, сил і наснаги, миру, любові, взаєморозуміння та добра!

Випускники кафедри теплоенергетики та холодильної техніки – учасники міжнародних проектів

28.03.2018 введена в експлуатацію перша черга ТРЦ River Gauche, загальна площа складатиме більше 150 000 м2. В рамках проекта відкрився найбільший в мережі гіпермаркет Ашан площею більше 30 000 м2.

     Фахівці компанії BMSERVICE PLUS DICTRIBUTION - випускники кафедри теплоенергетики та холодильної техніки НУХТ розробили проект холодопостачання гіпермаркету, що передбачає комплекс енергозберігаючих технічних рішень та впровадили його в життя.

     Давиденко Олександр – головний інженер BMSERVICE PLUS DICTRIBUTION та Рябчук Олександр – доцент кафедри ТЕХТ НУХТ відмічають, що завдяки знанням та вмінням які були отримані під-час навчання на кафедрі теплоенергетики та холодильної техніки в Національному університеті харчових технологій, випускники спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування» (Холодильна техніка та технології) можуть виконувати найскладніші задачі на рівні з фахівцями міжнародних компаній Immochan, Auchan Retail, BEG Ingénierie, FABER.

 

SoftBank та Саудівська Аравія створюють найбільший у світі проект виробництва сонячної енергії

    Саудівська Аравія та Японський SoftBank розширили своє партнерство у вівторок, оголосивши на прес-конференції в Нью-Йорку про найбільший в світі проект з вироблення сонячної енергії.
    За оцінками, вкладення становитимуть 200 мільярдів доларів до 2030 року, щоб розробити всі 200 гігават проекту.
    200 гігават потужності будуть розподілені по всій Саудівській Аравії.
    Перші два сонячні парки зможуть виробляти 7,2 гігават потужності, іх будівництво планується розпочати цього року і розпочати виробництво електроенергії в 2019 році.
Сделано в ECHO