День відкритих дверей

14 березня 2018 року в центрі зайнятості міста Біла Церква відбувся «День відкритих дверей» для абітурієнтів 2018-19 навчального року. На даному заходу були присутні більше 15 вищих навчальних закладів ІІІ-IVрівня акредитації, а також коледжі і технікуми. Не залишилась встороніі кафедра ТЕХТ ННІТІ ім. акад. І.С. Гулого НУХТ.

IMG 1120

1

IMG 1122

Абітурієнти з цікавістю слухали про навчання на кафедрі «Теплоенергетики та холодильної техніки». Провели екскурс по історії кафедри, розповіли про перспективи вибору майбутньої професії та її престиж. Вияснили організаційні моменти, перерахували перелік основних дисциплін.

12

Окрім випускників шкіл були присутні і студенти коледжів, які збираються продовжити навчання.

Роздано post-матеріали з всією основною інформацією про кафедру ТЕХТ та зворотнім зв'язком.

3

 

Інноваційні магістерські роботи студентів кафедри ТЕХТ

За результатами захистів дипломних магістерських робіт, що відбулися 19 ÷ 21 лютого 2018 року, кафедра ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКИ ТА ХОЛОДИЛЬНОЇ ТЕХНІКИ відзначила та рекомендувала до подальшого впровадження наступні проекти:

За спеціальністю 142 «Енергетичне машинобудування» (спеціалізація «Холодильні машини і установки»)

Цімох Д.А.

«Тривімірне моделювання гідродинаміки потоку рідини в лабораторно-дослідній установці з вивчення динаміки кристалізації льоду»Безымянный

 

Підхід 3-D моделювання виявився дуже плідним, оскільки аналітичний розрахунок поля швидкостей води у камері кристалізації при багато точковому підводі не є можливим. CFXмодель дозволила знайти оптимальну конструкцію розподільчого пристрою, який забезпечив рівномірну подачу води і достатньо однорідне поле швидкостей.

Гаращенко М.В.

«Тривімірне моделювання теплообмінних та гідродинамічних процесів в теплообміннику типу «труба в трубі» з гофрованою теплообмінною поверхнею»

Безымянный 1

Питання інтенсифікації теплообміну шляхом нанесення турбулізаторів є надзвичайно актуальним, оскільки саме термічний опір пристінного шару та турбулізація його визначають характер процесі перенесення.

За спеціальністю 144 «Теплоенергетика» (спеціалізація «Теплоенергетика»)

Ружин М.В.

«Аналіз адекватності тривимірних моделей, гідродинаміки та теплообміну при течії в трубах з інтенсифікаторами теплообміну»

Безымянный 2

3-D моделювання дозволяє з’ясувати принципи формування течії у пристінному шарі, а також проникнення турбулентності у глибину самого шару.

За більш детальною інформацією про роботи звертатися до авторів або на кафедру ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКИ ТА ХОЛОДИЛЬНОЇ ТЕХНІКИ.

Кафедра ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКИ ТА ХОЛОДИЛЬНОЇ ТЕХНІКИ рекомендувала вказаних магістрів до вступу в аспірантуру.

Сделано в ECHO