Інноваційні магістерські роботи студентів кафедри ТЕХТ

За результатами захистів дипломних магістерських робіт, що відбулися 19 ÷ 21 лютого 2018 року, кафедра ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКИ ТА ХОЛОДИЛЬНОЇ ТЕХНІКИ відзначила та рекомендувала до подальшого впровадження наступні проекти:

За спеціальністю 142 «Енергетичне машинобудування» (спеціалізація «Холодильні машини і установки»)

Цімох Д.А.

«Тривімірне моделювання гідродинаміки потоку рідини в лабораторно-дослідній установці з вивчення динаміки кристалізації льоду»Безымянный

 

Підхід 3-D моделювання виявився дуже плідним, оскільки аналітичний розрахунок поля швидкостей води у камері кристалізації при багато точковому підводі не є можливим. CFXмодель дозволила знайти оптимальну конструкцію розподільчого пристрою, який забезпечив рівномірну подачу води і достатньо однорідне поле швидкостей.

Гаращенко М.В.

«Тривімірне моделювання теплообмінних та гідродинамічних процесів в теплообміннику типу «труба в трубі» з гофрованою теплообмінною поверхнею»

Безымянный 1

Питання інтенсифікації теплообміну шляхом нанесення турбулізаторів є надзвичайно актуальним, оскільки саме термічний опір пристінного шару та турбулізація його визначають характер процесі перенесення.

За спеціальністю 144 «Теплоенергетика» (спеціалізація «Теплоенергетика»)

Ружин М.В.

«Аналіз адекватності тривимірних моделей, гідродинаміки та теплообміну при течії в трубах з інтенсифікаторами теплообміну»

Безымянный 2

3-D моделювання дозволяє з’ясувати принципи формування течії у пристінному шарі, а також проникнення турбулентності у глибину самого шару.

За більш детальною інформацією про роботи звертатися до авторів або на кафедру ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКИ ТА ХОЛОДИЛЬНОЇ ТЕХНІКИ.

Кафедра ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКИ ТА ХОЛОДИЛЬНОЇ ТЕХНІКИ рекомендувала вказаних магістрів до вступу в аспірантуру.

День абітурієнта ТЕХТ НУХТ 20 лютого 2018

Світлина від Ksenia Zakharchenko.

Програма заходу:

16:00 - 16:20 Зустріч учасників
16:20 - 16:40 Питання-відповіді щодо реєстрації на ЗНО-2018 
16:40 - 17:00 Підготовчі курси НУХТ: що, де, коли.
17:00 - 17:20 5 причин навчатися в ТЕХТ
17:20 - 17:40 Знайомство з Приймальною комісією НУХТ
17:40 - 18:00 Кава-брейк
18:00 - 18:20 Розіграш білетів на виставку з тест-драйвом електромобілів та гаджетів
18:20 - 19:00 Екскурсія університетом

Адреса: 

м.Київ, вул.Володимирська 68, зустріч біля центрального корпусу університету.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Промисловий холод 2018

Шановні панове!

Запрошуємо до участі в 17-й міжнародній виставці технологій промислового холодопостачання «Промисловий холод 2018», яка відбудеться 20 – 22 лютого у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

«Промисловий холод» є ефективним бізнес-майданчиком для холодильної галузі України. Тут щорічно збираються всі активні виробники, постачальники і споживачі промислового холодильного обладнання для проведення переговорів, укладання вигідних контрактів і професійного спілкування.

Промислове холодильне обладнання, транспортний холод, кондиціонування повітря і вентиляцію, теплоізоляцію, контрольно-вимірювальні прилади і автоматику, обладнання та аксесуари для монтажу, ремонту, експлуатації на виставці представляють провідні вітчизняні та зарубіжні виробники і постачальники.

Максимальний ефект забезпечує одночасне проведення «Промислового холоду»з форумом «Індустрія торгівлі», виставками «Сховища фруктів, овочів, ягід» і Форумом фермерських технологій — обов'язковими для відвідування подіями для представників торговельних мереж, фермерських господарств, агрофірм.

 

http://www.promholod.euroindex.ua/

Сделано в ECHO