XV МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ - 2017

7-9 листопада 2017

Організатори: 
- Міністерство енергетики та вугільної промисловості України 
- Міжнародний виставковий центр

Сьогодні, енергетичний фактор є визначальним у розвитку економічної ситуації в Україні. Дефіцит паливно‑енергетичних ресурсів в країні стимулює керівників, відповідальних за прийняття рішень на національному, регіональному та місцевому рівнях, до негайного проведення ефективних галузевих реформ, впровадження енергоефективних технологій та широкомасштабних програм з енергозбереження на підприємствах усіх секторів економіки.

У нових економічних умовах, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2017» покликана стати центральним об'єднуючим галузевим заходом для демонстрації досягнень у сфері виробництва енергозберігаючого обладнання та інноваційних технологій, а також головною консолідуючою подією для конструктивного діалогу бізнесу і влади, виробничої кооперації промисловців і підприємців.

Продовжити

ТИЖДЕНЬ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

20-23 листопада 

«Тиждень альтернативної енергетики» - це не класичні наукові конференції, до яких усі звикли, це абсолютно новий формат, новий підхід, нові погляди і нові технології у напрямку розвитку альтернативної енергетики в Україні. Це чотири дні, чотири захоплюючі конференції, кожна з яких присвячена одному з напрямів альтернативної енергетики: сонячна, біоенергетика, енергетика у промисловості та енергоефективність. Ми створюємо головну платформу для комунікацій і співпраці між ключовими гравцями ринку та потенційними інвесторами з метою найшвидшого розвитку найважливішої для країни галузі у досягненні енергетичної незалежності, шляхом переходу на невичерпні, екологічно чисті джерела енергії та відмови від шкідливого викопного палива.

Продовжити

Розвиток кафедри теплоенергетики та холодильної техніки

31 жовтня 2017 р. відбулось засідання вченої ради НУХТ на якому слухали про майбутній розвиток кафедри теплоенергетики та холодильної техніки. Завідувач кафедри С.М. Василенко, виступив з доповіддю про основні перспективні напрямки розвитку нашої кафедри. Більш детальна інформація представлена в презентації. Запрошуємо до обговорення всіх небайдужих на сторінці https://www.facebook.com/tprtkyiv/posts/141485999936866?pnref=story

Продовжити

Energy Sector in Ukraine: The European Way. ЭНЕРГЕТИКА В УКРАИНЕ: ЕВРОПЕЙСКИЕ ПЕРСПЕКТИВЫ

31 жовтня 2017 року в готелі Hilton Kyiv (бульв. Тараса Шевченка, 30, Київ) юридична фірма AEQUO за підтримки видання Юридическая практика проведе круглий стіл «Енергетика в Україні: європейські перспективи». Спікери: – Марія Ніжнік, перший заступник Голови АМКУ – державний уповноважений; – Юлія Ковалів, голова офісу Національної інвестиційної ради;

Продовжити

Sono Motors завершает рекламный тест-драйв серийного электрокара с солнечными панелями

Небольшая немецкая компания Sono Motors завершает рекламный тест-драйв электромобиля на солнечных батареях, серийное производство которого стартует уже в 2019 году.

Электрокар уже успешно проехал по 12 европейским городам и закончил пробег в Цюрихе.

Продовжити

Семінар за участі компаній ТОВ “ Домус Фригус”, BITZER та GÜNTNER

25 жовтня в Києві ТОВ Домус Фригус організувало та провело семінар за участі компаній BITZER  таGÜNTNER.

В роботі семінару прийняли участь викладачі нашої кафедри: доцент Андрій Форсюк, голова ВГО Спілки холодильщиків України Валерій Возний, асистент Станіслав Потапов.

Компанію GÜNTNER представляв випускник кафедри теплоенергетики та холодильної техніки НУХТ Михайло Пузанков, регіональний представник компанії в Україні, Молдові, Азербайджану, Грузії та Вірменії.Він провів огляд модельного ряду обладнання, розповів про особливості вибору повітроохолодників стійких до агресивного середовища, розрахунок повітроохолодників для заморожування.

Продовжити

Сделано в ECHO