Проектування холодильного обладнання в ANSYS

11.10.2017 на кафедрі відбувся науковий семінар, на якому випускник нашої кафедри Ковтун Дмитро представив доповідь про особливості сучасного проектування холодильного торгівельного обладнання в середовищі ANSYS.

Продовжити

Проходження практики магістрів в Інституті технічної теплофізики НАН України

Під-час проходження практики студенти ознайомились з сучасним теплонасосним обладнанням, сонячними колекторами та панелями, що використовуються в системах опалення.

Були проведені семінари в енергоефективному будинку, де студенти мали можливість не лише теоретично вивчити, а й практично побачити обладнання від початку монтажних робіт до його роботи в загальній системі теплопостачання. 

Продовжити

Конференція "Теплові насоси. Сонячні колектори. Практичне застосування"

28.09.10 відбулась конференція, де обговорювались питання практичного застосування теплових насосів та сонячних колекторів.

Після виступу технічного директора компанії "Неотепло" та обговорення доповіді була проведена екскурсія в робочу котельню АЗС ОККО (приміщення опалюється та охолоджується грунтовим тепловим насосом).

Пожежа НУХТ Пожар НУПТ

Вчора відбулась пожежа в корпусі Ж на 7-му поверсі Національного університету харчових технологій.

Завдяки мужності пожежників вдалось врятувати професора та ліквідувати вогонь.

Світлина від Artem Ilyin.
Світлина від Artem Ilyin.
Світлина від Artem Ilyin.
 

В Киеве на улице Владимирской произошел пожар в здании Института пищевых технологи

Продовжити

7-й Міжнародний науковий форум молоді "Litteris et Artibus"!

Ми раді повідомити Вам, що 23-25 ​​листопада 2017 року у Національному університеті "Львівська політехніка" (Львів, Україна) відбудеться 7-й Міжнародний науковий форум молоді "Litteris et Artibus"!

Продовжити

Більше статей...

Сделано в ECHO