Пожежа НУХТ Пожар НУПТ

Вчора відбулась пожежа в корпусі Ж на 7-му поверсі Національного університету харчових технологій.

Завдяки мужності пожежників вдалось врятувати професора та ліквідувати вогонь.

Світлина від Artem Ilyin.
Світлина від Artem Ilyin.
Світлина від Artem Ilyin.
 

В Киеве на улице Владимирской произошел пожар в здании Института пищевых технологи

Продовжити

7-й Міжнародний науковий форум молоді "Litteris et Artibus"!

Ми раді повідомити Вам, що 23-25 ​​листопада 2017 року у Національному університеті "Львівська політехніка" (Львів, Україна) відбудеться 7-й Міжнародний науковий форум молоді "Litteris et Artibus"!

Продовжити

Привітання з Днем знань

День знань 

1 вересня наш колектив відзначав День знань традиційною посвятою першокурсників у студенти Національного університету харчових технологій. У актовій залі університету зібралися першокурсники, їх батьки, студенти старших курсів, адміністрація й викладачі, роботодавці.

Присутніх тепло привітав ректор університету Анатолій Українець. Він розповів про можливості, що відкриває перед першокурсниками вступ до нашого вишу, адже ректоратом створені всі умови і для здобуття якісної освіти, і для всебічного розвитку студентів. Ректор закликав нове університетське поповнення віддати належне вивченню іноземних мов, вести здоровий образ життя, не втратити жодної можливості для саморозвитку, а також побажав успішного навчання й цікавого насиченого студентського життя. «Хто хоче бути успішним, той буде навчатися!», – резюмував він.

До привітань долучився й передав напутні слова, благословення і молитовну підтримку від Патріарха всієї України-Русі Філарета доктор церковно-історичних наук, професор, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри церковної історії Київської православної богословської академії, протоієрей Віталій Клос. Гість поздоровив першокурсників зі вступом до потужного вищого навчального закладу, широко знаного у нашій країні й за її межами як провідний навчальний і науковий центр. «Кожна людина є творцем – своєї долі, долі своєї сім’ї, долі своєї країни», –  зазначив він, і наголосив, що саме молоді творити нову Україну, і слід усвідомлювати свою відповідальність й робити все залежне, перш за все старанно вчитися, щоб вибудувати достойне майбуття для нашої Батьківщини.

Продовжити

Сделано в ECHO