Виробничий досвід майбутніх теплоенергетиків

Студенти третього курсу спеціальності "Теплоенерегетика" в розрізі дисципліни "Котельні установки" проводять лабораторні роботи на котельнях ПАТ "Київенерго" під керівництво доцента кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Бойко Володимира Олександровича. Працівник ПАТ "Київенерго", колишній студент НУХТ і випускник кафедри ТЕХТ Машталер С.А. познайомив з умовами роботи на водогрійних котельнях підприємства. Студенти-енергетики із цікавістю слухали інформацію і ознайомились із сучасними підходами генерації теплової енергії. Готується нова зміна майбутніх теплоенергетиків.

Продовжити

День Абітурієнта 30 листопада

зо листопада 2017 року кафедра теплоенергетики та холодильної техніки організовує день абітурієнта

Програма заходу:

16:00 - 16:20 Зустріч учасників
16:20 - 16:40 День науки з ТЕХТ НУХТ 
16:40 - 17:00 Підготовчі курси НУХТ: що, де, коли.
17:00 - 17:20 5 причин навчатися з ТЕХТ
17:20 - 17:40 Знайомство з Приймальною комісією НУХТ
17:40 - 18:00 Кава-брейк
18:00 - 18:20 Розіграш подарунків до Дня заснування ТЕХТ НУХТ
18:20 - 19:00 Екскурсія університетом

Продовжити

XV МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ - 2017

7-9 листопада 2017

Організатори: 
- Міністерство енергетики та вугільної промисловості України 
- Міжнародний виставковий центр

Сьогодні, енергетичний фактор є визначальним у розвитку економічної ситуації в Україні. Дефіцит паливно‑енергетичних ресурсів в країні стимулює керівників, відповідальних за прийняття рішень на національному, регіональному та місцевому рівнях, до негайного проведення ефективних галузевих реформ, впровадження енергоефективних технологій та широкомасштабних програм з енергозбереження на підприємствах усіх секторів економіки.

У нових економічних умовах, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2017» покликана стати центральним об'єднуючим галузевим заходом для демонстрації досягнень у сфері виробництва енергозберігаючого обладнання та інноваційних технологій, а також головною консолідуючою подією для конструктивного діалогу бізнесу і влади, виробничої кооперації промисловців і підприємців.

Продовжити

ТИЖДЕНЬ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

20-23 листопада 

«Тиждень альтернативної енергетики» - це не класичні наукові конференції, до яких усі звикли, це абсолютно новий формат, новий підхід, нові погляди і нові технології у напрямку розвитку альтернативної енергетики в Україні. Це чотири дні, чотири захоплюючі конференції, кожна з яких присвячена одному з напрямів альтернативної енергетики: сонячна, біоенергетика, енергетика у промисловості та енергоефективність. Ми створюємо головну платформу для комунікацій і співпраці між ключовими гравцями ринку та потенційними інвесторами з метою найшвидшого розвитку найважливішої для країни галузі у досягненні енергетичної незалежності, шляхом переходу на невичерпні, екологічно чисті джерела енергії та відмови від шкідливого викопного палива.

Продовжити

Розвиток кафедри теплоенергетики та холодильної техніки

31 жовтня 2017 р. відбулось засідання вченої ради НУХТ на якому слухали про майбутній розвиток кафедри теплоенергетики та холодильної техніки. Завідувач кафедри С.М. Василенко, виступив з доповіддю про основні перспективні напрямки розвитку нашої кафедри. Більш детальна інформація представлена в презентації. Запрошуємо до обговорення всіх небайдужих на сторінці https://www.facebook.com/tprtkyiv/posts/141485999936866?pnref=story

Продовжити

Сделано в ECHO