Перспективи розвитку цукрової промисловості України 2019

      26 березня 2019 року в університеті проходила Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку цукрової промисловості України». Захід відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної асоціації цукровиків України.

   Як і у попередні роки у рамках конференції працювала виставка сучасних технологій, матеріалів та обладнання для цукрової промисловості.

Учасників зібрання від ректора, професора Анатолія Українця та особисто від себе тепло привітав і побажав плідної праці проректор з наукової роботи, професор Олександр Шевченко. Він зазначив, що у Днях цукровиків у НУХТ цього року беруть участь 39 цукрових заводів і понад 40 фірм із України, Молдови, Польщі, Чехії, Данії, Німеччини, а до участі у конференції долучилися майже 200 доповідачів.

     У рамках пленарного засідання виступили заступник директора департаменту продовольства, начальник відділу стратегії розвитку харчової промисловості Мінагрополітики Світлана Павленко, головний технолог Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор» Лідія Галацан, директор Інституту продовольчих ресурсів НААН України, академік Микола Сичевський. У їх виступах йшлося про конкурентоспроможність галузі, підтримку виробників, у т.ч. на законодавчому рівні, імплементацію вітчизняного галузевого законодавства до законодавства ЄС, аналіз роботи галузі з перероблення цукрових буряків урожаю 2018 року, наукове забезпечення розвитку цукрової промисловості України в умовах глобалізації економіки.

     Також на пленарному засіданні виступив ряд доповідачів із презентаціями новітніх технологій і обладнання від провідних виробників світу та інформацією щодо успішної експлуатації, вже впроваджених на українських підприємствах. Значну зацікавленість виробничників викликали доповіді інженера з використання ферментів компанії «SternEnzym» (Німеччина) Уляни Мойш щодо підвищення якості цукру за рахунок ефективного використання ферментів і комерційного директора ТОВ «МНС ГРУП» Юрія Моісеєнка про вимоги до цукрових заводів у сфері безпечності харчових продуктів й оновлений стандарт ISO 22000:2018.

   Впродовж роботи конференції її учасники також обговорять шляхи забезпечення конкурентоспроможності українського цукру, поділяться досвідом використання сучасних технологій та обладнання в цукровій галузі, подискутують щодо хіміко-технологічного контролю виробництва цукру, познайомляться зі сучасними технологіями створення систем автоматизації підприємств цукрової промисловості, а також прикладними аспектами енергозаощадження та використання нетрадиційних джерел енергії на цукрових заводах.

    Низку доповідей представили викладачі нашого університету, приємно що серед них були викладачі кафедри ТЕХТ: д.т.н., проф. Василенко С.М., к.т.н., доц. Петренко В.П., к.т.н., доц. Філоненко В.М.   

До участі у заході були залучені представники Мінагрополітики, цукрових заводів, НААН, НАЦУ «Укрцукор».

Під час конференції обговорювались питання роботи галузі у 2018 році, наукового забезпечення розвитку цукрової промисловості, підвищення якості цукру та можливості диверсифікації виробництва.

Зокрема, присутніх було поінформовано, що в Україні три роки поспіль виробництво цукру є профіцитним: два попередніх сезони було вироблено трохи більше 2 млн тонн, рівень внутрішнього споживання оцінюється у 1,3 млн тонн та поступово зменшується. У поточному маркетинговому періоді вироблено більше 1,82 млн тонн цукру.

Упродовж останніх трьох років в Україні підвищувалася якість цукру, що проявлялося у збільшенні обсягів виробництва цукру І категорії. Так у поточному сезоні його виробництво склало майже половину від усього виробленого обсягу - 900 тис. тонн.

При зменшенні посівних площ під цукровий буряк на 12% спостерігалось збільшення врожайності на 5%. Скорочення посівних площ вплинуло і на запуск цукрових заводів – у цьому маркетинговому періоді свою діяльність здійснювали 42 цукрових заводи.

На завершення учасники конференції обговорили основні орієнтири подальшого розвитку цукрової галузі та домовилися надалі спільно вести активний діалог щодо підвищення конкуренції українських виробників.

Довідково:

За оперативними даними регіонів, у 2019 році очікувана площа посіву цукрових буряків складатиме 261 тис. га або 95% до 2018 року.

При повному забезпеченні внутрішнього ринку цукром власного виробництва очікуваний обсяг експорту складає 600 тис. тонн.

 За даними ДФС за шість місяців поточного МР (вересень 2018 р. - лютий 2019 р.) вже експортовано 274 тис. тонн.

Слід зазначити, що станом на 31 січня 2019 року річна квота на безмитне постачання цукру до країн ЄС у обсязі 20,07 тис. тонн використана у повному обсязі.

 

 

 

 

 

Сделано в ECHO