Викладач кафедри - учасник міжнародного проекту GEF-UNIDO

  11 квітня 2018 року у м.Києві відбувся семінар з енергозбереження, організований у рамках міжнародного проекту GEF-UNIDO "Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України". 

Доповідачі окреслювали різні аспекти впровадження енергозбережних технологій, наводили приклади реальних проектів з їх впровадження на харчових та інших підприємствах.

На семінарі був презентований путівник "Енергоефективність та використання відновлюваних джерел енергії на підприємствах агро-харчової промисловості", складений доцентом кафедри теплоенергетики та холодильної техніки НУХТ М.М.Масліковим. У путівнику детально описані енергозбережні технології, рекомендовані етапи їх впровадження на харчових підприємствах, приділено увагу методам та обладнанню, що необхідні для цього.

Видання, що може стати у нагоді фахівцям з енергозбереження, працівникам харчових підприємств, студентам, отримало схвальні відгуки учасників семінару.
 
Сделано в ECHO