Вітаємо НАШИХ переможців Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 142 «Холодильні машини і установки»

001002003004005006

24-26 квітня 2018 року відбувся ІІ-й тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 142 «Холодильні машини і установки». Олімпіаду приймала Одеська національна академія харчових технологій, факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки (сонячне місто Одеса). Серед учасників були і студенти кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Національного університету харчових технологій. 26 квітня переможці та призери олімпіади отримали почесні грамоти та нагороди.

1

Цього року в рамках другого етапу олімпіади взяли участь близько 70 студентів з різних університетів України.

34

Традиційно олімпіада проводилася у двох категоріях: для студентів 4 курсу навчання (бакалаври 142 «Енергетичне машинобудування») та студентів 5 курсу навчання (магістри 142 «Холодильні машини і установки»). Протягом трьох годин студенти змагалися у розв'язанні унікальних задач, які викладачі кафедри холодильних установок та кондиціювання повітря (ОНАХТ) кожного року готують саме до цієї події. Після завершення змагань усі роботи учасників були ретельно перевірені та проаналізовані журі олімпіади. В результаті наші студенти здобули два диплома другого ступеня: Стороженко Василь Миколайович (142 «Холодильні машини і установки» категорія магістри), Троц Руслан В’ячеславович (142 «Енергетичне машинобудування» категорія бакалаври). Під час нагородження переможців були присутніми також викладачі кафедри ТЕХТ : Засядько Ярослав Іванович, Возний Валерій Федорович, Грищенко Роман Володимирович.

789

На урочистому засіданні голова оргкомітету олімпіади проректор Одеської академії харчових технологій Ф.А.Трішин вручав почесні грамоти та нагороди призерам і переможцям. Він привітав лауреатів і побажав їм нових творчих злетів та успіхів у подальших змаганнях, а також у науковій роботі. Окрім того, переможцям були вручені подарунки та дипломи від представників бізнесу:

Миколи Прокопенка – координатора навчальних програм ТОВ «Данфосс», інженер технічної підтримки відділу «Холодильних машин і установок»),

101112

Володимира Грінько – CEOEUROCOOLLTD,

Антона Корнієнка – офіційного представника компанії ThermofinGmbH, випускника кафедри ТЕХТ.

131416

Щиро Вітаємо наших хлопців з перемогою!!!

Сделано в ECHO