Зв'язок з промисловістю

Основний напрямок роботи кафедри на промислових (здебільшого харчових) підприємствах України, Росії, Білорусі – розроблення та впровадження енергоефективних схем теплоенерговикористання та обладнання.

Викладачами кафедри з 1993 р. створено — Науково-виробниче підприємство «Енерготехнологія»

 (доценти В.П.Петренко, М.О.Масліков, А.В.Форсюк, М.М.Масліков, В.О.Бойко);

До роботи активно залучаються аспіранти, магістранти, кращі студенти старших курсів, що дає їм необхідний практичний досвід

З метою якісної практичної підготовки студенти проходять практику на виробничих підприємствах, цукрових заводах, ТЕЦ, холодокомбінатах, гіпермаркетах, проектних організаціях науково-дослідних установах.

Поєднання теоретичних знань, набутих в університеті з практичним досвідом виробництва дає можливість отримувати дійсно цінні знання, що будуть потрібні в подальшій виробничій діяльності.

Студенти кафедри теплоенергетики та холодильної техніки, спеціальності «Енергетичне машинобудування» відвідали підприємство з виробництва енергоефективного обладнання вентиляції та кондиціонування – завод «Вент-сервіс», який оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє поставляти продукцію не тільки на ринки України та країн СНГ а і в країни ЄС.

Викладачі кафедри були та є в складі проектних груп, що проектують такі підприємства, як:

- найбільший в Європі солодовий завод

Чемерівці

- першу в Україні ТЕС на біопаливі, потужністю 18 МВт

ТЕЦ Іванків 

- сучасний пивзавод - "Славутич"

  - холодильні камери "Пешого столичного хлібзаводу" "Хлібні інвестиції"

 

- системи холодопостачання найбільших в Україні продуктових гіпермаркетів Ашан, у містах: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Житомир, Харків, Чернівці, Запоріжжя.

  

 

проект теплового насоса для фармацевтичних складів французького логістичного центру FMLOGISTIC

Сделано в ECHO